KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409306
nr 1740 9306
Gunnar Johnsson (1917-2007), Sverige. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:42:22
1.100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr